Кращої новобудови в Рівному Вам не знайти

В житті кожної людини настає момент, коли треба подумати про затишне сімейне гніздечко і придбати власне житло.
170323_103_Ba
І тут постає питання, що краще вибрати: квартиру в новобудові в Рівному чи в будинку, який вже тривалий час функціонує? Застарілі “хрущовки” і “сталінки” вже давно віджили своє та мають зношені системи комунікацій, а іноді й аварійний стан. Здається, що нова квартира в Рівному — це взагалі розкіш, мрія, яку важко здійснити. Але досвід свідчить, що купити новобудови в Рівному тут http://dim24.com.ua/uk/rovnouk/ на сайті набагато простіше, ніж вторинне житло. Звісно, доступність нового житла зв’язана з певними ризиками і далі ми їх розберемо.

Купівля житла на базі фундаменту

Найбільш економічно вигідним варіантом є інвестування коштів на початковій стадії будівництва, тому і покупець буде вважатись не власником майбутнього житла, а інвестором. Заощадити в такому випадку можливо більш ніж 50 відсотків від ринкової вартості. Оскільки квартира в новобудові існує лише на папері, то існує можливість перепланувати житло під себе.
Економічно нестабільна ситуація впливає також на забудовників, і не всі в змозі правильно розрахувати свої можливості, щоб завершити будівництво. Аби убезпечити себе, потрібно максимально відповідально підійти до вибору забудовника з хорошою репутацією. Не варто економити і на послугах юриста, коли навідуєтесь в офіс будівельної компанії. Вас можуть ввести в оману привабливі макети та проекти такого омріяного житла, а досвідчене око фахівця відразу зможе розгледіти наявність та правомірність всіх необхідних документів та дозволів.
Не останнє місце для безпечного придбання квартири в новобудовах, відіграє тривалість будівництва. Коли з вашого майбутнього будинку є лише велика яма, в кращому випадку залита бетоном, варто перейнятись питанням скільки часу пройде до заселення в квартиру. Не варто розглядати проекти, які будуть будуватись більше року, тому що чим довше триває будівництво — тим більше ризиків. Найкраще вкладати кошти в невеликі 2-4 поверхові будинки. А якщо вас все ж ваблять багатоповерхові новобудови від забудовника Рівного, то слід вибирати будівлю з другої чи третьої черги. Коли перший будинок з комплексу буде вже зданий, ви зможете оцінити, наскільки будівництво відповідає плану і які є недоліки при оформлені документів. Всі забудовники, зазвичай, спізнюються зі здачею будинку. Якщо це декілька місяців відхилення від плану, то не біда, але якщо доходить до року, то краще уникати співпраці з такими компаніями.

Плюси: велика економія, можливість перепланувати квартиру.
Мінуси: потрібно чекати, поки побудується житло, є ризик недобудови.

Купівля житла в процесі будівництва

Коли вже частина будинку побудована і є можливість оцінити, наскільки заявлені плани відповідають реальності, настає найбільш сприятливий період для купівлі житла. На цьому етапі інвестори активно вступають в проект і вартість житла стрімко зростає з кожним місяцем. Економія в порівняні з кінцевою вартістю не перевищуватиме 20-30 відсотків. Все ж залишається той самий ризик, що проект не буде завершеним, але з кожним днем будівництва він мінімізується. Ви також можете внести корективи у внутрішнє планування квартири, якщо ще не побудовані міжкімнатні стіни.

Плюси: ви можете оцінити, наскільки ефективно виконується план будівництва, перепланувати розміщення внутрішніх стін.
Мінуси: менша економія в порівняні з інвестуванням на базі фундаменту.

Купівля житла на етапі здачі в експлуатацію

Коли зовнішні будівельні роботи завершено, будівельна компанія переходить до підключення всіх комунікацій будинку. Це ще одна вагома затратна частина для забудовника, тому ціна на цьому етапі будівництва буде досить високою, а запропонована знижка не перевищуватиме 10 відсотків.
Це найбільш безпечний етап для того, щоб купити квартиру від забудовника і трохи заощадити. Ризики при укладенні угоди купівлі-продажу зводяться до мінімуму. Звісно є невеликий шанс, що забудовник не отримав всіх дозволів і будуть проблеми з оформленням квартири, але всі вони можуть бути вирішенні в судовому порядку. Відверто кажучи, до судів справа доходить дуже рідко і все вдається вирішити за згодою сторін.

Плюси: мінімум ризиків.
Мінуси: незначна економія.

Порада. Впевнені в собі будівельні фірми іноді йдуть на зустріч покупцю і пропонують поетапну оплату при оформленні квартири від забудовника в Рівному. Так купуючи житло на початковому етапі, ви можете розпланувати в договорі оплату частинами при настанні певних етапів будівництва.

Забудовники також часто пропонують купити новобудову в Тернополі з певною розстрочкою платежу. Безпроцентна відстрочка зазвичай не перевищує 6 місяців. Перераховані вище поради дозволять вам вигідно купити квартиру в новобудові в Тернополі переглянувши каталог http://dim24.com.ua/uk/ternopoluk/ сайту продажу первинної нерухомості, заощадити та мінімізувати ризики. Не варто відкладати мрії на майбутнє — доступне житло існує і чекає на свого власника.